Iwo Zmyślony

Rok Intensywnej Pracy i Współtworzenia, taki był 2023

Rok 2023 był dla mnie najbardziej przepracowanym w zawodowej karierze. Praca w Centrum Projektów Polska Cyfrowa dała mi wiele nauki i satysfakcji, ale oznaczała de facto trzeci etat, obok szeregu mniejszych i większych projektów, w tym cotygodniowych warsztatów w ramach Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego oraz wymagających szkoleń prowadzonych w ICAN Institute. Traciła na tym moja rodzina, zwłaszcza moi synkowie.

W związku z tym z nowym rokiem uwalniam swe zasoby. Z początkiem stycznia zadania Dyrektora HR zgodziła się przejąć Dagmara Haba-KIMLA, z którą od roku współtworzyliśmy od podstaw Biuro HR i która lepiej ode mnie nadaje się do tej roli. Ja pozostaję do jej dyspozycji jako wsparcie w obwodzie na stanowisku głównego specjalisty ds. kultury organizacyjnej i zarządzania zmianą.

Serdecznie dziękuję dyrekcji CPPC za elastyczność i wyrozumiałość, a wszystkim koleżankom i kolegom z firmy za rok intensywnej współpracy. Cieszę się na dalszą realizację naszych wspólnych planów i płynną kontynuację zapoczątkowanych działań.

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping